tel.: +420 777 079 049

Kurzy Microsoft Office

Ing. Zdeněk Novák

Dárkové poukazy

Často si klademe otázku čím obdarovat své blízké. Chceme, aby dárek udělal radost a byl užitečný. Co třeba obdarovat Vaše blízké, Vaše zaměstnance či spolupracovníky poukazem na kurzy Microsoft Office? Jsem si jistý, že poukaz udělá radost a znalosti a dovednosti získané na kurzu budou využívány po celý život.

Můžete si zvolit poukaz na vybranou finanční částku nebo darovat poukaz na konkrétní kurz či balíček kurzů. Nebo mi napište Váš požadavek a já Vám připravím dárkový poukaz na míru, stejně tak, jako přizpůsobuji kurzy specifickým požadavkům mých klientů.

Poukazy jsou ve velikosti podlouhlé obálky formátu C6. Tisk je proveden na kvalitním papíru.

Máte dotazy? Kontaktujte mě, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře, na e-mailové adrese znch@znch.cz nebo na tel.: +420 777 079 049 a sdělte mi Vaše požadavky.Objednávka poukazuZákladní údaje:

Kontakt:

Dodací adresa:

Vaše objednávka: *

ks
ks
ks
ks
ks

Způsob dodání a platby:

Poštou - platba předem převodem na účet
Poštou - na dobírku
Osobní převzetí - platba předem převodem na účet
Osobní převzetí - platba hotově

Poštou je zásilka odesílána doporučeně. Při hodnotě objednávky 1000,- Kč a vyšší činí poštovné 0,- Kč. Pro objednávky v hodnotě nižší než 1000,- Kč činí poštovné 38,-Kč.

Platba předem převodem na účet probíhá na základě zálohové faktury zasílané elektronickou poštou na zadanou e-mailovou adresu, spolu s poukazem bude poštou zaslána konečná faktura.

Osobní převzetí je možné v Hradci Králové nebo Pardubících, jinde po dohodě.

V případě zaslání poukazů na dobírku, je navíc k poštovnému účtován příplatek 30,- Kč.

Nejsem plátcem DPH.


Pokud Vám nevyhovuje žádná z nabízených variant a požadujete vytvořit poukaz na míru, napište mi Vaši představu do pole "Zpráva".


Doplňující informace:

Ochrana proti robotům: *